Loading…

Zeka tregon se kush janë dy personat që Specialja ju ka thënë mos ta lëshojnë Kosovën

  • 11/11/2020 | 22:04

Zeka tregon se kush janë dy personat që Specialja ju ka thënë mos ta lëshojnë Kosovën

Analisti dhe ish-deputeti Milaim Zeka, ka paralajmëruar se Gjykata Speciale i ka konfirmuar aktakuzat edhe ndaj dy anëtarëve të shtabit të Përgjithshëm të UÇK’së, shkruan Gazeta Metro.


Zeka në Kanal 10 ka thënë se Azem Sylës dhe Adem Grabovcit ju është konfirmuar nga Dhomat e Specializuar të Kosovës me seli në Hagë.

Ai ka thënë se Specialja ju ka kërkuar atyre që mos ta lëshojnë Kosovën.

“Azem Sylës dhe Adem Grabovcit ju ka konfirmu sonte aktakuza. Prokuroria i ka urdhëruar që mos ta lëshojnë Kosovën”, i ka shkruar Zeka mesazh gazetarit Rexha në emision në Prime Time.

I pranishëm ishte në studio edhe Daut Haradinaj i AAK’së, ku tha se Zeka duhet të ketë kujdes nga këto lajme për shkak se familjet e personave që përmenden ndihen keq dhe po i dëmton familjet.//gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë