Loading…

Zeqiri për zhvillimet në veri: Ishte një situatë pak e tensionuar

  • 26/05/2023 | 23:22

Zeqiri për zhvillimet në veri: Ishte një situatë pak e tensionuar

Kryetari i Zubin Potokut, Izmir Zeqiri për Radio Dukagjini ka thënë se gjatë ditës së sotme kan ndodhur një pakënqësi e qytetarëve në veri për shkuarjen e tyre në objektet komunale.


“Pasi që u desht edhe të intervenojë Policia ishte një situatë pak e tensionuar”, ka thënë Zeqiri.

Zeqiri tutje ka uruar që nga kjo situatë të mos jetë asnjë i lënduar.

Tutje ai ka theksuar se kjo situatë ishte e papritur.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë