Loading…

Zgarat më të çuditshme në botë (Foto)

  • 02/05/2017 | 11:53

Zgarat më të çuditshme në botë (Foto)

Të dalësh me miqtë dhe familjarë  për piknik, apo edhe të argëtohesh me ta në oborrin e shtëpisë, kërkon edhe një zgarë për të përgatitur edhe ushqimin vetë.


Por jo të gjithë kanë mundësinë që ta blejnë, apo ta gjejnë në kohën e duhur zgarën.

Shpesh ata që kanë menduar të organizojnë një ndej të tillë, u ka munguar gjeja kryesore, zgara, për të pjekur mishin dhe gjera të tjera me miq e familjarë

E për këtë arsye shumë persona gjejnë diçka të përshtatshme për të krijuar edhe “zgarën” e tyre, duke përdorur gjëra nga me të ndryshme për të krijuar një zgarë.

Idetë e tyre kanë qenë nga me qesharake dhe të pabesueshme./gazetametro.net

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë