Loading…

Zgjedhja e presidentit të Shqipërisë, dështon edhe raundi i dytë

  • 20/04/2017 | 15:54

Zgjedhja e presidentit të Shqipërisë, dështon edhe raundi i dytë

Ka dështuar edhe raundi i dytë për zgjedhjen e presidentit të ri të Shqipërisë.


Në seancën e sotme parlamentare, sikurse një ditë më parë, votimi i dështuar është mbajtur pa një kandidaturë.

“Edhe raundi i dytë mund të konsiderohet i ezauruar”, ka deklaruar kryetari i Kuvendit, Ilir Meta.

Ndërsa deputetja e PS, Vasilika Hysi ka thënë se, në komisionin e ligjeve nuk është regjistruar asnjë kandidaturë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë