Loading…

Zgjedhjet në Drenas, e arritur e madhe

  • 05/12/2016 | 15:28

Zgjedhjet në Drenas, e arritur e madhe

Kryeministri Isa Mustafa ka folur sot për zgjedhjet në Drenas, të cilat i ka cilësuar si e arritur e madhe.

“E arritura jonë më e madhe në zgjedhjet për Kryetar të Komunës së Drenasit është vet procesi i rregullt zgjedhor. Ndërkaq, rezultatet shprehin vullnetin aktual të qytetarëve”.

“Uroj të gjitha subjektet dhe të gjithë kandidatët për sjellje dinjitoze; KQZ-në dhe vëzhguesit për organizim të suksesshëm”, ka shkruar Mustafa në Facebook. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë