Loading…

Zgjidh një imazh dhe zbulo çfarë fsheh në ndërgjegjen tënde kur dashurohesh

  • 02/03/2021 | 19:15

Zgjidh një imazh dhe zbulo çfarë fsheh në ndërgjegjen tënde kur dashurohesh

Në imazhi keni mundësinë të zgjidhni një formë. Përzgjedhja juaj do ju tregojë se çfarë mbizotëron në ndërgjegjen tuaj kur dashuroheni.


Frika ka mbizotëruar në jetën tuaj romantike kohët e fundit.

Ndoshta një marrëdhënie e vështirë e së kaluarës ju ka frikësuar, ose keni probleme që ju lëndojnë nga brenda.

Ju vetë nuk e kuptoni pse vendosni të jeni me një person ose me një tjetër.

Nëse diçka të tërheq, atëherë kjo ndodh jashtë ndërgjegjes tënde, është si diçka që nuk mund ta kuptosh.

Ju kërkoni stabilitet në dashuri.

Partneri juaj ideal mund të jetë ai që ju fal qetësi të plotë. Duhet ta dini që jeni të sigurt me këtë person, duhet të keni një lloj vizioni të përbashkët dhe të mund të flisni hapur dhe të tregoni veten se kush jeni.

Ajo që ju shtyn të dashuroheni janë impulset.

Ju nuk dini shumë gjëra për racionalitetin. Jeni të varur nga mënyra se si ndiheni. Jeni një ndër ata persona që nuk u intereson se çfarë thonë apo mendojnë të tjerët. Megjithatë, në disa raste kjo mund të jetë problem nëse nuk mësoni se si të gjeni ekuilibrin e duhur në jetën tuaj.

Në imazhi keni mundësinë të zgjidhni një formë. Përzgjedhja juaj do ju tregojë se çfarë mbizotëron në ndërgjegjen tuaj kur dashuroheni.

Frika ka mbizotëruar në jetën tuaj romantike kohët e fundit.

Ndoshta një marrëdhënie e vështirë e së kaluarës ju ka frikësuar, ose keni probleme që ju lëndojnë nga brenda.

Ju vetë nuk e kuptoni pse vendosni të jeni me një person ose me një tjetër.

Nëse diçka të tërheq, atëherë kjo ndodh jashtë ndërgjegjes tënde, është si diçka që nuk mund ta kuptosh.

Ju kërkoni stabilitet në dashuri.

Partneri juaj ideal mund të jetë ai që ju fal qetësi të plotë. Duhet ta dini që jeni të sigurt me këtë person, duhet të keni një lloj vizioni të përbashkët dhe të mund të flisni hapur dhe të tregoni veten se kush jeni.

Ajo që ju shtyn të dashuroheni janë impulset.

Ju nuk dini shumë gjëra për racionalitetin. Jeni të varur nga mënyra se si ndiheni. Jeni një ndër ata persona që nuk u intereson se çfarë thonë apo mendojnë të tjerët. Megjithatë, në disa raste kjo mund të jetë problem nëse nuk mësoni se si të gjeni ekuilibrin e duhur në jetën tuaj.

Ju keni pamjen më të pastër të dashurisë.

Jeni një person që nuk keni frikë apo turp të dëgjoni zemrën tuaj dhe nuk ju intereson aspak se çfarë thotë mendja. Ju bëni atë që ndjeni dhe mund të dashuroni pa kushte dhe shumë fort.

Ju jeni një person shumë racional dhe analitik.

Mund të dukeni të ftohtë, sepse ju mendoni për gjithçka. Para së gjithash, rregullat në dashuri janë të rëndësishme për ju, prandaj ata që ju duan, duhet t’i zbatojnë ato.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë