Loading…

Zgjidhet trajneri i muajit në Premier Ligë – është befasi e dorës së parë

  • 09/11/2018 | 13:59

Zgjidhet trajneri i muajit në Premier Ligë – është befasi e dorës së parë

Eddie Howe është zgjedhur trajneri i muajit tetor në Premier Ligë


Eddie Howe është duke e udhëhequr në mënyrë fantastike Bournemouthin dhe nuk është rastësisht skuadra e tij në pozitën e gjashtë, transmeton GazetaMetro.

Bournemouth në muajin tetor shënoi tri fitore dhe një barazim.

Howe mposhti në garë për çmimin e më të mirit trajnerët e njohur si Pep Guardiola dhe Maurizio Sarri. /GazteaMetro/

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë