Loading…

Zgjohet pak Besnik Bislimi, njofton për çrregullim total të gjumit: Është luks

  • 19/01/2021 | 23:56

Zgjohet pak Besnik Bislimi, njofton për çrregullim total të gjumit: Është luks

Ish-ministri i Financave, Besnik Bislimi i cili po vuan nga pagjumësia është lajmëruar sërish duke treguar çrregullime të reja me gjumin, shkruan Gazeta Metro.


Bislimi përmes Facebook’it, ju është gëzuar një sondazhi të Armend Mujës së Vetëvendosjes, sondazh ky që e radhit VV si të parën me 54.1%.

Sipas tij nëse VV fiton 54.1% të votave, i bie që mund t’i marr 62 deputet.

Ndërkohë analistët e kritikuan këtë sondazh të porositur duke thënë se po i vjen era dhe dihet se për çfarë qëllime është publikuar, duke thënë se s’ka aspak saktësi.//gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë