Loading…

Zhbllokohet rezultati: Atletico Madrid kalon në epërsi ndaj Liverpoolit

  • 18/02/2020 | 21:14

Zhbllokohet rezultati: Atletico Madrid kalon në epërsi ndaj Liverpoolit

Skuadra e Atletico Madridit ka arritur që të kaloi në epërsi ndaj Liverpoolit në Ligën e Kampionëve, transmeton Gazeta Metro.


Në ‘Wanda Metropolitano’, Atletico Madridi dhe Liverpooli janë duke zhvilluar ndeshjen e parë në fazën e eliminimit direkt në Ligën e Kampionëve.

Skuadra spanjolle kanë arritur të dalin në epërsi të parët me golin e shënuar nga Saul Niguez në minutën e 4’të.

/gazetametro.net/

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë