Loading…

Zhbllokohet rezultati: Barcelona kalon në epërsi në derbin katalunas

  • 08/07/2020 | 23:22

Zhbllokohet rezultati: Barcelona kalon në epërsi në derbin katalunas

Skuadra e Barcelonës ka arritur që ta shënoi golin e parë dhe të epërsisë në derbin katalunas ndaj Espanyolit në La Liga, transmeton Gazeta Metro.


Në ‘Camp Nou’, Barcelona dhe Espanyol janë duke zhvilluar ndeshjen e vlefshme për javën e 35’të në kampionatin spanjoll.

Vendasit kanë arritur që të parët të dalin në epërsi 1-0, me golin e shënuar nga Luis Suarez në minutën e 56’të.

/gazetametro.net/

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë