Loading…

Zhbllokohet rezultati, Borussia Dortmund kalon në epërsi

  • 23/05/2020 | 16:11

Zhbllokohet rezultati, Borussia Dortmund kalon në epërsi

Skuadra e Borussia Dortmundit ka arritur që të shënoi golin e parë dhe të epërsisë ndaj Wolfsburgut, transmeton Gazeta Metro.


Në ‘Volkswagen Arena’, Wolfsburg dhe Borussia Dortmund janë duke zhvilluar ndeshjen e vlefshme për javën e 27’të në Bundesligë.

‘Verdhezinjtë’ kanë arritur që të kalojnë në epërsi 0-1 me golin e shënuar nga Raphael Guerreiro në minutën e 32’të.

/gazetametro.net/

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë