Loading…

Zhbllokohet rezultati, Drita kalon në epërsi ndaj Inter d’Escaldes

  • 08/08/2020 | 19:58

Zhbllokohet rezultati, Drita kalon në epërsi ndaj Inter d’Escaldes

Skuadra e Dritës ka arritur që ta shënoi golin e parë dhe të epërsisë në ndeshjen ndaj Inter Club d’Escaldes, shkruan Gazeta Metro.


Në ‘Colovray Stadium’ në Nyon të Zvicrës, Drita dhe Inter d’Escaldes janë duke zhvilluar ndeshjen gjysmëfinale në kuadër të fazës preliminare në Ligën e Kampionëve.

Skuadra nga Gjilani ka arritur që ta dal e para në epërsi 1-0, me golin e shënuar nga Xhevdet Shabani në minutën e 21’të. /gazetametro.net

LEXO EDHE:

Drita – Inter d’Escaldes, këtu mund ta shikoni ndeshjen drejtpërdrejt

Më të fundit
...
  • 29/09/2020 | 22:57
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë