Loading…
Zhbllokohet rezultati, Liverpooli kalon në epërsi ndaj Bayernit
  • 13/03/2019 | 21:34

Zhbllokohet rezultati, Liverpooli kalon në epërsi ndaj Bayernit

Liverpooli ka arritur që të kalojë në epërsi ndaj Bayernit në ndeshjen e dytë të fazës së eliminimit direkt në Ligën e Kampionëve, transmeton Gazeta Metro.


Për epërsinë në 0-1 shënoi Sadio Mane në minutën e 26-të.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë