Loading…

Zhbllokohet rezultati në ‘Bernabeu’, Real Madridi kalon në epërsi ndaj Manchester Cityt

  • 26/02/2020 | 22:26

Zhbllokohet rezultati në ‘Bernabeu’, Real Madridi kalon në epërsi ndaj Manchester Cityt

Skuadra e Real Madridit ka shënuar golin e parë dhe të epërsisë ndaj Manchester Cityt, transmeton Gazeta Metro.


Në ‘Santiago Bernabeu’, Real Madridi dhe Manchester City janë duke zhvilluar ndeshjen e parë të fazës së eliminimit direkt në Ligën e Kampionëve.

‘Los Blancos’ kanë arritur që të parët të dalin në epërsi 1-0, me golin e shënuar nga mesfushori spanjoll, Isco, në minutën e 60’të.

/gazetametro.net/

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë