Loading…

Zhbllokohet rezultati në ndeshjen mes Gjermanisë dhe Japonisë

  • 23/11/2022 | 14:38

Zhbllokohet rezultati në ndeshjen mes Gjermanisë dhe Japonisë

Gjermania ka kaluar në epërsi kundër Japonisë me anë të mesfushorit, Ilkay Gundogan, transmeton Gazeta Metro.


Në minutën e 32’të nga pika e bardhë i saktë u tregua mesfushori i Manchester City.

Kujtojmë se hera e fundit kur janë ndeshur mes vete kishte qenë në vitin 2006 në një miqësore, e cila kishte përfunduar 2-2.

Në këtë grup përveç Gjermanisë dhe Japonisë janë edhe Spanja dhe Kosta Rika, të cilat do të përballen sot në ora 17:00. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë