Zhbllokohet rezultati në ndeshjen mes Gjermanisë dhe Japonisë

Gjermania ka kaluar në epërsi kundër Japonisë me anë të mesfushorit, Ilkay Gundogan, transmeton Gazeta Metro. Në minutën e 32’të nga pika e bardhë i saktë u tregua mesfushori i Manchester City. Germany 1-0 Japan Goal | İlkay Gündoğan الحساب الاساسي @FasterAhdaf pic.twitter.com/vFVGrzXBB2 — اهداف مباريات اليوم (@mbaryatahdaf1) November 23, 2022 Kujtojmë se hera e … Vazhdoni me leximin e Zhbllokohet rezultati në ndeshjen mes Gjermanisë dhe Japonisë