Loading…

Zhduken dy vajza nga Prizreni, policia nis hetimet

  • 22/01/2022 | 10:17

Zhduken dy vajza nga Prizreni, policia nis hetimet

Dy vajza nga Prizreni dje janë raportuar të zhdukura, shkruan Gazeta Metro.


Policia e Kosovës ka thënë se rasti është raportuar nga dy baballarët e tyre.

Ata kanë thënë se vajzat e tyre të mitura kanë dalë nga shtëpia dhe nuk dihet për vendndodhjen e tyre.

Policia ka thënë se rasti në hetime.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë