Loading…

Zhduket 76 vjeçari nga Klina, familjarët kërkojnë ndihmë

  • 06/06/2019 | 09:45

Zhduket 76 vjeçari nga Klina, familjarët kërkojnë ndihmë

Binak Uka nga fshati Bokshiq i komunës së Klinës, është zhdukur gjatë mëngjesit të ditës së djeshme.


Sipas familjarëve, personi në fjalë nuk e ka marrë me vete kuletën e as telefonin, transmeton Klan Kosova.

Ai ka dalë nga shtëpia pa bërë ndonjë paralajmërim dhe familjarët tani rastin e kanë paraqitur në polici pasi që nuk dinë asgjë për vendndodhjen e tij.

Ata kanë kërkuar nga kushdo që ka informacion lidhur me vendndodhjen e të moshuarit t’i njoftojnë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë