Loading…

Zhduket një burrë në Kamenicë

  • 05/01/2017 | 12:51

Zhduket një burrë në Kamenicë

Një burrë nga fshati Koretin e Kamenicës raportohet se është zhdukur, bën të ditur Policia e Kosovës përmes një komunikate për media.


“Një grua ka njoftuar se vëllai i saj është larguar nga shtëpia dhe nuk kanë njohuri për vend-ndodhjen e tij”, thuhet në komunikatën e Policisë, transmeton gazetametro.net

Njësitet përkatëse policore janë duke hetuar rastin. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë