Loading…

Zhduket një burrë nga Shtimja

  • 30/03/2017 | 14:59

Zhduket një burrë nga Shtimja

Një grua nga qyteti i Shtimes ka raportuar se bashkëshorti i saj është larguar nga shtëpia dhe nuk ka njohuri për vendndodhjen e tij.


Policia e Kosovës ka njoftuar se mbrëmë rreth orës 20:30 një grua nga Shtimja ka raportuar zhdukjen e burrit të saj.

Zonja ka raportuar se bashkëshorti i saj është larguar nga shtëpia dhe nuk ka njohuri për vendndodhjen e tij.

Njësitë përkatëse policore janë duke hetuar rastin. Këtë rast, Policia po e trajton si person i zhdukur.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë