Loading…

Zhduket një femër në Lipjan

  • 10/04/2017 | 14:11

Zhduket një femër në Lipjan

Ankuesi mashkull i komunitetit ashkali ka raportuar se vajza e tij viktima femër është larguar nga shtëpia dhe nuk ka njohuri për vendndodhjen e saj.

Rasti ka ndodhur në Medvec të Lipjanit dy ditë më parë. Njësit përkatëse policore janë duke hetuar rastin.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë