Loading…

Zhduket një grua në Malishevë

  • 22/01/2017 | 14:50

Zhduket një grua në Malishevë

Policia e Kosovës përmes një komunikate për media bën të ditur se një grua në Malishevë është zhdukur.


“Ankuesi, burrë shqiptar, ka raportuar se me datën 21.01.2017 në ora 12:00 motra e tij, ka dalë nga shtëpia dhe nuk dihet për vend ndodhjes e saj”, thuhet në komunikatë, transmeton gazetametro.net.

Njësitet policore janë duke hetuar rastin. /gazetametro.net.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë