Loading…

Zhduket një grua në Prizren, policia nis hetimet

  • 25/11/2022 | 11:23

Zhduket një grua në Prizren, policia nis hetimet

Në qytetin e Prizrenit një person ka njoftuar se motra e tij është larguar nga shtëpia. Sipas Policisë së Kosovës personi në fjalë ka deklaruar se ai nuk di asgjë për vendndodhjen e saj. Ky rast po hetohet nga Policia, shkruan Gazeta Metro.


Një grua nga qyteti i Prizrenit është larguar nga shtëpia duke mos u kthyer më.

Ky rast është raportuar në Policinë e Kosovës nga vëllau i saj, i cili njoftoi se ai nuk di asgjë për vendndodhjen e saj.

“Me datë 24.11.2022 një mashkull kosovar ka raportuar se motra e tij viktima femër kosovare është larguar nga shtëpia dhe nuk kanë njohuri për vendndodhjen e saj. Rasti është duke u hetuar.”

Policia është duke e hetuar rastin. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë