Loading…

Zhduket një person në Prishtinë

  • 10/11/2021 | 10:22

Zhduket një person në Prishtinë

Një person është raportuar i zhdukur në Prishtinë.


Rastin në polici e ka lajmëruar nëna e cila e ka thënë se djali i saj është larguar nga shtëpia dhe nuk kanë njohur për vendndodhjen e tij.

Rasti vazhdon të hetohet.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë