Loading…

Zhduket një person në Prishtinë

  • 18/01/2017 | 11:25

Zhduket një person në Prishtinë

Policia e Kosovës ka raportuar për një person të zhdukur në Prishtinë. Ankuesi mashkull K-Shqiptar ka raportuar se për arsye të panjohura djali i tij, viktima mashkull K-Shqiptar, ka dalë nga shtëpia që nga data 14.01.2017 dhe nuk është kthyer më. /gazetametro.net.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë