Loading…

Zhduket një vajzë në Ferizaj

  • 16/04/2019 | 10:27

Zhduket një vajzë në Ferizaj

Një pjesëtar i komuniteti ashkali në Ferizaj, ka raportuar policinë se vajza e tij është larguar nga shtëpia dhe nuk kanë njohur për vendndodhjen e saj, transmeton Gazeta Metro.

Rasti është raportuar para tri ditëve.

“Një mashkull K/Ashkali ka raportuar se vajza e tij është larguar nga shtëpia dhe nuk kanë njohuri për vendndodhjen e saj”, thuhet në raportin e policisë. /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë