Loading…

Zhduket një vajzë në Istog

  • 15/09/2019 | 13:56

Zhduket një vajzë në Istog

Një grua nga Veriç i Istogut, ka raportuar në polici se më 13 shtator vajza e saj ka dalë nga shtëpia dhe nuk dihet vendndodhja e saj, transmeton Gazeta Metro.


Sipas raportit 24 orësh të policisë për rastin është njoftuar prokurori, ndërsa rastin janë duke e hetuar njësitë  relevante të policisë.

Njoftimi i plotë:

Ankuesja femër K/Shqiptare ka raportuar se vajza e saj ka dalë nga shtëpia dhe nuk dihet vend ndodhja e saj. Është njoftuar prokurori, ndërsa rastin janë duke e hetuar njësitë  relevante të policisë./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë