Loading…

Zhegrova ‘jep leksione’, shënon një super gol

  • 13/01/2021 | 21:22

Zhegrova ‘jep leksione’, shënon një super gol

Edon Zhegrova ka luajtur një miqësore ndaj Aaraus, ku ata kanë fituar me rezultat 5-0.


Baseli janë në garën për titullin e Sëiss Super League dhe për momentin gjenden në vendin e dytë me 23 pikë të grumbulluara, 5 më pak se lideri Young Boys.

Zhegrova në anën tjetër po tregon se nuk ka humbur aspak aftësitë e tij dhe është gati t’i ndihmojë skuadrës, transmeton lajmi.net.

Ai në ndeshjen miqësore nuk tregoi aspak mëshirë duke dribluar e shënuar një gol të mrekullueshëm.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë