Loading…

Zhegrova largohet nga loja pas 34 minutave, kjo është arsyeja

  • 27/09/2020 | 21:37

Zhegrova largohet nga loja pas 34 minutave, kjo është arsyeja

Futbollisti kosovar, Edon Zhegrova është futur në lojë që nga minuta e parë në ndeshjen e sotme për Baselin, mirëpo u largua pas vetëm 34 minutave.


Kjo pasi që mbrojtësi i Baselit Van de Werff u ndëshkua me karton të kuq, andaj trajneri vendosi ta “sakrifikojë” Zhegrovën duke e zëvendësuar atë.

Në vend të Zhegrovës në lojë u inkuadrua mbrojtësi Albian Hajdari.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë