Loading…

Zhgënjen Real Madridi, ndalet me barazim nga Leganes

  • 15/04/2019 | 23:04

Zhgënjen Real Madridi, ndalet me barazim nga Leganes

Real Madridi nuk ka arritur më shumë se një barazim në ndeshjen e javës së 32-të në La Liga, transmeton Gazeta Metro.


Real Madridi u ndal me barazim 1-1 në udhëtim te Leganes.

Jonathan Silva ia dha epërsinë skuadrës vendase në minutën e 45-të, kurse Karim Benzema barazoi rezultatin në minutën e 51-të.

Pas këtij barazimi, Real Madridi tani ka 61 pikë dhe pozicinohet në vendin e tretë, kurse Leganes me 41 pikë zë vendin e 11-të./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë