Loading…

Zhvendoset flamuri i Kosovës në objektin e komunës së Zubin Potokut

  • 30/05/2023 | 09:51

Zhvendoset flamuri i Kosovës në objektin e komunës së Zubin Potokut

Flamuri i Republikës së Kosovës që qëndronte në katin e parë të objektit të komunës së Zubin Potokut është zhvendosur një kat më lartë nga Policia e Kosovës.


“Kontakt Plus Mitrovica” ka publikuar pamje teksa flamuri po largohej nga kati i parë i objektit të komunës, për ta ngjitur një kat më lartë.

Veton Elshani nga policia e Mitrovicës tha për Gazetën Express se flamuri është vendosur një kat më lartë në mënyrë që i njëjti të mos dëmtohet.

Pamje se ku është vendosur tash flamuri

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë