Loading…

Zhvillimet e fundit në veri: Kurti e Sveçla thërrasin konferencë për media

  • 25/09/2021 | 15:10

Zhvillimet e fundit në veri: Kurti e Sveçla thërrasin konferencë për media

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti dhe ministri i Punëve të Brendshme, Xhelal Sveçla kanë thirrur konferencë për media, shkruan Gazeta Metro.

Kjo është bërë e ditur në një komunikatë për media nga zyra e kryeministrit.

“Kryeministri i Republikës së Kosovës, Albin Kurti dhe ministri i Punëve të Brendshme, Xhelal Sveçla, do të mbajnë konferencë për media”, thuhet në njoftimin e qeverisë.

Konferenca do të mbahet në orën 16:00 në ndërtesën e qeverisë. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë