Loading…

Zhvillimet në KQZ, LDK thërret konferencë për media në ora 18:00

  • 22/01/2021 | 17:27

Zhvillimet në KQZ, LDK thërret konferencë për media në ora 18:00

Lidhja Demokratike e Kosovës (LDK), ka njoftuar mediat se sot në ora 18:00 do të mbajë konferencë për media në selinë qendrore në Prishtinë, shkruan Gazeta Metro.


Në bazë të një njoftimi të lëshuar për media, LDK ka thënë se konferenca do të mbahet në ora 18:00 por duke mos treguar arsyen e kësaj konference.

Nuk dihet nëse kjo konferencë ka të bëjë me situatën e fundit në vend në lidhje me certifikimin e deputetëve nga ana e KQZ’së.

Më poshtë keni edhe njoftimin e plotë të tyre:

Të nderuar përfaqësues të mediave,

Ftoheni të merrni pjesë në konferencën për media të Lidhjes Demokratike të Kosovës, sot, e Premte, 22.01.2021 në ora 18:00.

Konferenca do të organizohet në selinë e LDK-së, Qafa, Rruga e UÇK-së, 2B, Prishtinë. //gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë