Loading…

Zhvishet Adelina Tahiri, poston fotografi në bikini

  • 18/08/2019 | 18:07

Zhvishet Adelina Tahiri, poston fotografi në bikini

Adelina Tahiri rrëmbeu vëmendjen me fotografitë e realizuara në bikini.

Njëra ndër këngëtaret më të njohura të estradës, Adelina Tahiri, gjithmonë përkujdeset për fizikun e saj.

Se ka linja perfekte trupore e dëshmojnë edhe fotografitë e realizuara me bikini, ku ajo shfaqet mjaft tërheqëse.

Andaj, me të drejtë mund të cilësohet si njëra ndër femrat më tërheqëse të estradës.

Adelina ka punuar shumë për të rikthyer format e trupit pas lindjes së djalit, Jonit, duke arritur që në një kohë shumë të shkurtër të bëhet në super formë.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë