Loading…
Zidane befason, do t’i bashkohet Juventusit
  • 17/07/2018 | 16:49

Zidane befason, do t’i bashkohet Juventusit

Zidane ka qenë i ‘papunë’ pasi dha dorëheqje nga Real Madrid menjëherë pasi arriti të fitojë Ligën e Kampionëve me ekipin mbretëror.


Por, tani është raportuar se Zidane do t’i ribashkohet ekipit italian, por në një rol tjetër.

Ai do të shkojë në ekip në tetor të këtij viti, sipas gazetarit Juanma Rodriguez, e cila raporton se sipas burimeve shumë të afërta me familjen Agnelli, Zidane do të bashkohet si këshilltar i menaxhmentit të sportit, transmeton gazetametro.net

Arritja e Ronaldos në Juventus mund të ketë qenë vendimtare për kalimin e Zidane në ekpitin italian. /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë