Loading…

Zinedine Zidane në zi: I vdes njeriu më i afërt

  • 14/07/2019 | 09:54

Zinedine Zidane në zi: I vdes njeriu më i afërt

Një ditë më parë, në media u publikua një lajm ku thuhej se trajneri i Real Madrid, Zinedine Zidane, braktisi skuadrën në Montreal, pasi kishte një problem familjar. Sot raportohet se ka ndërruar jetë vëllai i trajnerit të njohur, shkruan Gazeta Metro.


Ndërkohë, është bërë me dije se vetëm një ditë pasi u publikua ky lajm, mësohet se vëllai i trajnerit Zidane ka ndërruar jetë.

Të njëjtën gjë kishte bërë dhe djali i tij Luca që u largua nga stërvitja me Racing Santander për të qenë pranë me familjen.

Lajmi për vdekjen e 54-vjeçarit Farid Zidane u dha përmes llogarisë në Tëitter të “Los Blancos”.

Në shenjë respekti, ekipi i realit mbajti dhe një minutë heshtje./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë