Loading…
Zjarr i madh në Obiliq, digjet një market |VIDEO
  • 11/08/2018 | 08:30

Zjarr i madh në Obiliq, digjet një market |VIDEO

Në orët e hershme të mëngjesit, një supermarket në fshatin Plemetin të Komunës së Obiliqit është përfshirë nga flakët.


Gazeta Metro mëson se nuk ka persona të lënduar por vetëm dëme të mëdha materiale.

Një lexues i gazetës ka dërguar PAMJE nga vendi i ngjarjes.

Siç shihet Policia dhe zjarrëfikësit kanë dalë në vendin e ngjarjes, dhe po kryejnë hetimet.

Ende nuk dihet se çka e ka shkaktuar këtë zjarr.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë