Loading…
Zjarrfikësit  e Kroacisë prisnin vetëm edhe penalltinë e fundit ndaj Rusisë, por … |VIDEO
  • 11/07/2018 | 17:28

Zjarrfikësit  e Kroacisë prisnin vetëm edhe penalltinë e fundit ndaj Rusisë, por … |VIDEO

Kroaci-Rusi ishte një përballje emocionuese për të dyja palët, sidomos duke parë që fituesi u vendos në penalltinë e fundit.


Në një video të publikuar në internet, shihen një grup zjarrfikësish kroatë që kanë veshur fanellat, edhe pse gjindeshin në orar të punës.

Ata po prisnin vetëm edhe ekzekutimin e penalltisë nga Ivan Rakitic për të nisur festën e kualifikimit në gjysmëfinale.

Mirëpo, derisa në TV shihet Rakitic në sallën e tyre në punës bjen alarmi dhe të gjithë nxitojnë të marrin përgatitjet dhe nisen shpejt për mision.

Pas vetëm disa sekondash, janë vetëm 3 kolegë zjarrfikës që i gëzohen golit të triumfit ndaj rusëve. /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë