Loading…

Zjarri i djeg shtallën, traktorat dhe taxhinë

  • 21/01/2017 | 18:07

Zjarri i djeg shtallën, traktorat dhe taxhinë

Një qytetari nga Gjakova, zjarri i ka djegur stallën, makinat e ndryshme bujqësore dhe ushqimin e bagëtive, ku përveç dëmeve materiale nuk të lënduar.

“Ankuesi mashkull shqiptar nga Kosova, kishte informuar se zjarri e kishte kapluar stallën, makina të ndryshme bujqësore dhe ushqimin e bagëtive.

Njësitet policore dhe ekipi i zjarrfikësve kanë dalur në vendin e ngjarjes dhe kanë lokalizuar zjarrin. Shkaqet janë duke u hetuar. Ndryshe, përveç dëmeve të mëdha materiale, nuk raportohet për të lënduar”, shkruan në raportin e Policisë së Kosovës. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë