Loading…

Zjarri në IML: Gërxhaliu del në vend ngjarje, shihet i shqetësuar

  • 21/11/2023 | 10:00

Zjarri në IML: Gërxhaliu del në vend ngjarje, shihet i shqetësuar

Dy zyre brenda Institutit të Mjekësisë Ligjore janë përfshirë nga flakët mëngjesin e sotëm. Intervenimi i ekipit të Zjarrfikësve ka qenë i menjëhershëm dhe fatmirësisht është lokalizua zjarri.


Në vendin e ngjarjes ka dalur edhe eksperti mjeko-ligjor Arsim Gërxhaliu, zyra e të cilit dyshohet se është djegur në IML.

Në një foto që ka publikuar REL, shihet Gërxhaliu mjaft i shqetësuar.

Ai ka kapur kokën me duar.

Ndryshe, Insajderi ka kontaktuar udhëheqësin e zjarrfikësve, Mal Gashi i cili ka konfirmuar se është shuar zjarri.

Sipas informative të tij, në zyre ka pasur dokumente e letra të ndryshme.

“Informatën e kemi marr 2 min ne 8. Ne zyrë janë djegur letra e dokumente. Ekipet kanë shkuar shumë shpejt dhe kanë arrit me lokalizu zjarrin:”.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë