Loading…

Zjarri përfshin një banesë në qendër të Tiranës

  • 21/12/2016 | 15:18

Zjarri përfshin një banesë në qendër të Tiranës
Një zjarr i madh ka përfshirë një pallat te Rruga e Elbasanit, në afërsi të Ambasadës amerikane.


Zjarri është i përmasave të mëdha, dhe ende nuk dihet nëse ka persona të lënduar.

Në vendin e ngjarjes ndodhen 4 zjarrfikëse, të cilët po mundohen që të shuajnë zjarrin.

Po ashtu, bëhet e ditur se po punohet për evakuimin e banorëve të pallatit 10 katësh.

Nga të dhënat e para bëhet e ditur se policia ka rrethuar zonën dhe po mban nën kontroll situatën.

screenshot-6_1482324442-9166769

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë