Loading…
Zlatan Ibrahimovic parashikon: Këta lojtarë do të shkëlqejnë gjatë botërorit në Rusi |FOTO
  • 14/06/2018 | 10:52

Zlatan Ibrahimovic parashikon: Këta lojtarë do të shkëlqejnë gjatë botërorit në Rusi |FOTO

Pavarësisht përpjekjeve dhe dëshirës së madhe për të qenë pjesë e Suedisë në kampionatin Botëror, Rusia 2018, Zlatan Ibrahimovic nuk ia doli, përcjell Gazeta Metro.


Sidoqoftë, Ibrahimovic do jetë në Rusi, që ta ndjekë Botërorin nga afër por si shikues.

Ylli suedez, ka bërë parashikimet e tij për këtë kompeticion. Sipas tij, në listën e të përzgjedhurve janë Neymar, Messi dhe Ronaldo, por ai veçon Paul Pogba dhe Kylian Mbappe.

PAUL POGBA

“I pari është i shpejtë dhe i fortë taktikisht, i dyti edhe pse ende është i ri, mund ta tregojë veten në Botëror”, shprehet Ibra për Pogba dhe Mbappe.

MPPABE

Ndërsa si skuadra favorite ai i sheh: Spanjën, Gjermaninë, Brazilin, Argjëntinën dhe Suedinë./Gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë