Loading…

Zogaj: Le të din Kurti që pushteti i tij është përgjakur tashmë

  • 01/12/2022 | 00:06

Zogaj: Le të din Kurti që pushteti i tij është përgjakur tashmë

Analisti Petrit Zogaj ka reaguar për vrasjen e gruas shtatzënë në oborrin e Klinikës Gjinekologjike në QKUK.


Zogaj tha se pas gjithë kësaj doli që shteti është përgjegjës për këtë vrasje të dyfisht.

Madje ai reagoi ndaj statusit të kryeministrit Albin Kurti, duke thënë se le të bën llogari sa mundet se sa shqiptarë më pak kanë mbetur, pasi sipas tij, pushteti i tij është përgjakur tashmë.

“Na doli qe shteti eshte pergjegjes per vrasjen e dyfishte. Pushteti aktual, i cili erdhi duke premtuar drejtesi, la te lire nje monstrum dhe nuk e mbrojti nje grua. Kryeministri le te ben llogari sa te mundet se sa shqiptare mbeten me pak nga kjo vrasje, por le ta din qe pushteti i tij eshte pergjakur tashme”.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë