Loading…

Zogaj thotë se Kurti po ia kalon edhe Fifit të Big Brother me “skandale”

  • 28/10/2021 | 17:36

Zogaj thotë se Kurti po ia kalon edhe Fifit të Big Brother me “skandale”

Analisti dhe njohësi i çështjeve politike, Petrit Zogaj, ka komentuar intervenimin e Policisë së Kosovës, mbrëmë te shtëpia e kryeministrit Albin Kurti, pas një kërcënimi që mori në një faqe në internet.


Sipas Zogajt, me këtë veprim Kurti është kthyer në një nga konkurentët kryesor të lajmeve rozë, duke ia kaluar edhe Fifit në Big Brother.

Veprimet e Kurtit, Zogaj i ka quajtur drama të çmendura, në opozitë e pushtet. Teksa kujton kohën kur militantët e Kurtit sulmuan shtëpinë e Isa Mustafës me shishe molotovi.

Postimi i plotë i Zogajt:

Kryeministri i Kosoves eshte kthy ne nje nga konkurentet kryesor te lajmeve roze. Eshte duke ia kalu edhe “skandaleve” te Fifit ne Big Brother. Thone qe u kercnua nga nje postim ne fb, e jo shume kohe me pare, nje grup militantesh te Kurtit, kishin sulmuar shtepine e Isa Mustafes me shishe molotovi. Drama te cmendurish, ne opozite e pushtet.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë