Loading…

Zogaj: Vitia me doza fashizmi kundër Përparim Ramës

  • 03/11/2021 | 15:14

Zogaj: Vitia me doza fashizmi kundër Përparim Ramës

Analisti Petrit Zogaj ka komentuar spotin e Arben Vitisë përmes së cilit e ka përqeshur kandidatin e LDK-së për Prishtinën, Përparim Ramën, shkruan Gazeta Metro


Zogaj ka thënë se sulmi i Arben Vitisë ndaj Përparim Ramës është denigrues dhe se ka doza fazhizmi. Kujtojmë se edhe publicisti Valon Syla ka reaguar rreth spotit në fjalë.

“Prej kur qenka normale qe me e perqeshe nje person tjeter per menyres se si flet, per zerin e per gjestet? Arben Vitia permes nje video denigruese e paska sulmuar Perparim Ramen. Kjo doze fashizmi e Vitise do te duhej me u denu dhe njekohesisht as mos me u marre ne konsiderate kandidatura e tij per kryetar te Prishtines”, ka shkruar Zogaj në llogarinë e tij në Facebook./gazetametro.net

Syla për spotin tallës të Vitisë: Irritues, kjo fore nuk dhez-do ta dëmtoj shumë

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë