Loading…

Zogjtë dhurojnë spektakël në qiell duke krijuar forma të ndryshme (Video)

  • 19/04/2017 | 22:40

Zogjtë dhurojnë spektakël në qiell duke krijuar forma të ndryshme (Video)

Pamjet e mëposhtme tregojnë një spektakël qiellor që kanë dhuruar zogjtë të shumtë në numër.

Mijëra zogj duket sikur krijojnë figura të ndryshme në qiell.

Duket si tymnajë e zezë në qiell por lëvizjet e tyre kanë tërhequr vëmendjen e shumë njerëzve, të cilët i kanë filmuar me anë të celularit.

Shihni videon:/noa

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë