Loading…
Zorrët mbajnë mbeturinat më të dëmshme: Pastroni me ndihmën e këtij ilaçi
  • 15/04/2019 | 19:15

Zorrët mbajnë mbeturinat më të dëmshme: Pastroni me ndihmën e këtij ilaçi

Është e njohur se lirimi i shumë sëmundjeve është e mjaftueshme për të pastruar mukusit, fekalet dhe parazitët tjera të mbledhur, transmeton Gazeta Metro.


Zorrët e  mund të shkaktojë probleme të shumta shëndetësore, ky produkt do të ndihmojë në qoftë se ju keni gastrit, kolit, ulçera në lukth, infeksione në trakti urinar dhe cystitis, trashje dhe metabolizmin e ngadalësuar.

Procedura është e thjeshtë, në vend të mëngjesit tre javë konsumojnë këtë mëngjes:

Javën e parë: një lugë gjelle fara liri të grirë të përziera me 100 ml kos.

Javën e dytë: dy lugë fara të grirë në 100 ml kos.

Javën e tretë: tre lugë fara liri të grirë me 150 ml kos.

Natyrisht, rekomandohet të përdoren dy litra ujë gjatë ditës.

Pastrim i tillë i zorrëve nevojitet të bëhet një herë në vit./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë