Loading…

‘Zoti më la përgjysmë udhëtimin që nisa me shumë dashuri’, si reagoi Endriku pasi dëgjoi historinë e trishtë të Sarës

  • 11/02/2024 | 22:58

‘Zoti më la përgjysmë udhëtimin që nisa me shumë dashuri’, si reagoi Endriku pasi dëgjoi historinë e trishtë të Sarës

Në një lojë të realizuar nga Vëllai i Madh, banorët duhet të tregonin sekretin e tyre.


Një nga sekretet më të forta ishte ai i Sarës, e cila ka treguar se sekreti i saj është humbja e një fëmije. Disa nga banorët kanë aluduar se mund të jetë ajo, ndër ndër ta edhe partneri i saj Bardhi.

“Dëshira më e madhe në jetë ka qenë të bëhem mami, zoti përpara gati një viti më la përgjys një udhëtim që unë e nisa me shumë dashuri, unë kam humbur një fëmijë përpara disa kohësh dhe kjo ka ndikuar, ka qenë mësimi më i madh që kam marrë, sepse si proces ka qenë goxha i gjatë dhe i dhimbshëm, për shkak se shqetësohesha shumë për njerëzit e tjerë. Kjo më ka bërë këtë Sarën që duket pak më arrogante tani, sepse ka filluar të vendosë veten në vendin e parë”, tha Sara.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë