Loading…

Zv/kryeministrja në largim: Nisma do ketë 50 mijë vota në zgjedhjet e 14 shkurtit

  • 17/01/2021 | 22:29

Zv/kryeministrja në largim: Nisma do ketë 50 mijë vota në zgjedhjet e 14 shkurtit

Zëvendëskryeministrja në largim nga partia Nisma Socialdemokrate, është shprehur optimiste për arritjet që do ketë partia e saj në zgjedhjet e 14 shkurtit, shkruan Gazeta Metro.


Albulena tha se partia e saj do ketë të paktën 50 mijë vota, që do dëshmohen me 14 shkurt.

Në fund ajo falënderoi liderin Limaj për besimin që i dha si kandidate për deputete në listën zgjedhore.

‘’ Sa më shumë që e sulmojnë NISMËN, aq më shumë e dua dhe do ta dua përgjithmonë!

Dashurinë për të së bashku me mbi 50000 mbështetës do ta dëshmojmë më 14 shkurt!’’, shkroi

Balaj-Halimaj.

Ky është postimi i plotë:

Sa më shumë që e sulmojnë NISMËN, aq më shumë e dua dhe do ta dua përgjithmonë!

Dashurinë për të së bashku me mbi 50000 mbështetës do ta dëshmojmë më 14 shkurt!

Falenderoj Nismën Socialdemokrate dhe kryetarin Fatmir Limaj, komandant ÇELIKUN që edhe njëherë më dhanë besimin të jem kandidate për deputete.’’/gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë