Loading…

Zveçan, pas hallakamës së ditës, situatë e qetë në mbrëmje 

  • 26/05/2023 | 23:50

Zveçan, pas hallakamës së ditës, situatë e qetë në mbrëmje 

Pas zhvillimeve dhe tensioneve që ndodhën sot në Zveçan, tani situata atje është e qetë.


Përderisa dita ishte e ngarkuar atje, mbrëmja rezulton të jetë e qetë.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë